Laboratorijoje Pabradėje toliau vykdomi vandenilio kaip kuro ar kuro priedo, ekologiškų kuro priedų ir kuro sistemų eksperimentinių tyrimų darbai. Laboratorijos specialistai ekspermentuoja su šalies gyventojų turimomis suslėgtomis gamtinėmis dujomis galinčiais važiuoti automobiliais, kuriuos geranoriškai sutiko išnuomoti jų savininkai. 

Šiuo metu testuojamas 2011 m. gamybos Mercedes Benz B 180 NGT. Tyrimų tikslas: bazinių parametrų išmatavimas, testai su “saugiais” gamtinių dujų ir vandenilio mišiniais (sąlyginai nedidelės vandenilio koncentracijos, saugant transporto priemonę nuo galimų gedimų), darbo rėžimų optimizavimo galimybės analizė. 

Įmonės „SG dujos Auto“ įkurta “Vandenilio kaip kuro ar kuro priedo, ekologiškų kuro priedų ir kuro sistemų eksperimentinių tyrimų laboratorija” tiria vandenilio panaudojimo kuro gamybai Lietuvoje galimybes bei aplinkai draugiško kuro gamybos technologijas, plėtoti pažangius naujausius vandenilio kaip kuro ar kuro priedo pritaikymo kartu su gamtinėmis dujomis metodus. 

Laboratorijoje tiriamos vandenilio įterpimo į gamtines dujas galimybes, nustatomos tinkamiausios vandenilio proporcijos, kad šis kuras galėtų būti naudojamas gamtinėmis dujomis varomuose automobilių varikliuose, atsižvelgiant į variklių technines charakteristikas.