Kviečiame susipažinti su Alternatyviųjų degalų ir infrastruktūros asociacijos (ADIA) veiklos ataskaita, kurioje glaustai apžvelgiama gamtinių dujų kaip alternatyvaus ekologiško kuro transportui plėtra Lietuvoje ir ateities planai. 

Europos komisija toliau dega žalią šviesą didinti gamtinių dujų potencialą transporte siekiant sukurti klimatui neutralią ekonomiką iki 2050 metų, tad mūsų laukia daug įdomių projektų kartu su #ADIA ir jos nariais. 

Šiandien Lietuvoje pagaliau turime visas dedamąsias gamtinių dujų kaip alternatyvaus kuro transporto sektoriuje plėtrai. Viena kryptimi žvilgsnius yra nukreipusios visos suinteresuotos pusės – valstybė, siekianti paskatinti ekologiško kuro plėtrą transporto sektoriuje ir turinti dideles gamtinių dujų atsargas, gamintojai – ieškantys būdų toliau gaminti ir klientams pasiūlyti tinkamas transporto priemones, vežėjai, kurie vis labiau žvalgosi naujų alternatyvų ir mes – infrastruktūros kūrimo atstovai, siekiantys užtikrinti, kad Lietuvoje veikiantis tinklas būtų tankesnis ir aprėptų visas esmines šalies teritorijas. 

Detaliau skaitykite www.adia.lt