Spalio 3 startuoja ekologiškų gamtinėmis dujomis varomų automobilių „Blue Corridor 2013: Hansa“ ralis. Ralis prasidės Rusijos mieste Sankt Peterburge, o galutinis maršruto taškas numatomas spalio 19 d. Estijos mieste Narvoje.  Spalio 15 d. ralio dalyviai lankysis Klaipėdoje. Vienas iš šio ralio rėmėjų – bendrovė „SG dujos“. 

Ralio dalyviai aplankys 9 Baltijos jūros regiono valstybes ir 17 šio regiono miestų. Spalio 15 d. klaipėdiečiai galės apžiūrėti gamtinėmis dujomis varomus automobilius, Klaipėdoje šia proga planuojama surengti apskrito stalo diskusiją apie gamtinių dujų ir jomis varomų automobilių ateities perspektyvas. 

Spalio 3 d. automobiliai iš Sankt Peterburgo pajudės į kitą Rusijos miestą Vyborgą, iš ten – į Suomijos miestus Helsinkį ir Turku. Iš Suomijos ralio dalyviai kelsis į Švediją, kur aplankys Stokholmą, Jončiopingą ir Geteborgą. Iš Švedijos ralio dalyviai keliaus į Daniją per Kopenhagą, toliau - į Vokietijos miestą Hamburgą. Iš Vokietijos kelionė bus tęsiama per Lenkijos miestus Svinouiscę ir Gdanską, o iš ten ralio dalyviai pasuks į Kaliningradą. Iš Kaliningrado ralio dalyvių maršrutas drieksis per Baltijos šalių miestus Klaipėdą, Jelgavą, Rygą, Taliną, kol spalio 19 d. bus pasiektas galutinis maršruto taškas - Estijos miestas Narva. Plačiau apie „Blue Corridor 2013: Hansa“ - http://www.bluecorridor.org