„Volkswagen“ koncernas paskelbė 2013 m. planuojantis pateikti rinkai suslėgtomis gamtinėmis dujomis varomus „Golf“ automobilius. Septintos kartos VW Golf Eco Fuel“ galės važiuoti ir benzinu, ir gamtinėmis dujomis, automobilis turės 81 kW, 110 AG 1,4 l variklį. Naujasis modelis turės 50 litrų benzino baką ir po automobilio grindimis sumontuotus gamtinių dujų cilindrus.

Planuojama, kad gamtinėmis dujomis bus galima nuvažiuoti apie 420 km., o naudojant abi degalų rūšis – iki 1300 kilometrų.

Naujasis automobilis bus gaminamas pagal naująją MQB modulinės gamybos matricą, kurios viena iš ryškiausių savybių – vienoda visų variklių tvirtinimo padėtis. Pasitelkus MQB matricą, numatoma montuoti įvairius naujoviškus pavaros mechanizmus – suslėgtomis dujomis varomus variklius, hibridinius variklius, tik elektrinius variklius ir pan.

Lietuvos bendrovės AutoTyrimai“  duomenimis, pagal ES reglamentuotą metodiką išanalizavus ir apibendrinus „Regitros“ (Lietuva), CSDD (Latvija) ir „Maanteeamet“ (Estija) pateiktą informaciją, populiariausi asmeninės paskirties lengvųjų automobilių modeliai Baltijos šalyse 2011 m. buvo „Volkswagen Golf/Plus“ (1 908 vnt.), „Nissan Qashqai“ (1 815 vnt.) ir „Škoda Octavia“ (1 536 vnt.).