UAB „SG dujos“ žvalgosi naujų galimybių – dėmesio centre Gruzijos rinka

2015 gruodžio 17


map

UAB „SG dujos“ žvalgosi galimybių plėsti savo veiklą užsienio rinkose – atlikta galimybių studija Gruzijoje, kuri šiuo metu yra suplanavusi aktyvią gamtinėmis dujomis varomų miesto autobusų priemonių plėtrą. Pasak „SG dujos“ plėtros vadovės Karinės Zurabian, Gruzijoje atsiranda poreikis moderniai suslėgtų gamtinių dujų pildymo stočių infrastruktūrai, o „SG dujos“ Lietuvoje turi sukaupusi vertingos tokios infrastruktūros kūrimo ir bendrų iniciatyvų su valstybės valdomomis transporto įmonėmis patirties.

„Gruzijos rinka šiuo metu turi didelio plėtros potencialo. Artimiausiu metu Gruzijoje turėtų atsirasti iki 200 naujų SGD autobusų, todėl tiriame šios rinkos patrauklumą ir svarstome apie galimybes ieškoti naujų bendradarbiavimo projektų ne tik Lietuvoje, bet ir perspektyviame Kaukazo regione“, – sako K. Zurabian.

Pasak jos, geras plėtros perspektyvas šiame regione patvirtina ir kaimyninės Armėnijos patirtis – šioje šalyje gamtinėmis dujomis važiuoja apie 244 tūkst. transporto priemonių, veikia 345 SGD pildymo stotys. Gruzijoje šiuo metu yra per 80 tūkst. SGD transporto priemonių, veikia 100 SGD pildymo stočių, planuojama sparti jų plėtra.