Elektrėnuose – jau visi ispaniški autobusai

2014 gruodžio 16


elektr2

Į Elektrėnus jau atvyko visi keturi ispaniški „Castrosua“ autobusai. Trys iš jų – varomi suspaustomis dujomis „Castrosua City Versus Citelis CNG“ ir vienas – suspaustas gamtines dujas ir elektrą naudojantis „Castrosua Tempus Hybrid“.

„Įmonės teritorijoje jau baigiame įsirengti suspaustų gamtinių dujų kompresorinę. Įranga į Elektrėnus turėtų atkeliauti šią savaitę, ji per trumpiausią įmanomą laiką bus sumontuota, išbandyta, tuomet dujų pripildyti naujieji autobusai išvažiuos į pirmuosius maršrutus“, – sako UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis“ Transporto tarnybos vadovas Jonas Vainiūnas.

Jo teigimu, naujieji autobusai  veš keleivius tiek miesto, tiek priemiesčio maršrutais. Be to, naujieji autobusai važiuos ir į sostinę.

Priminsime, jog autobusus „Elektrėnų komunalinis ūkis“ įsigijo pagal specialiąją Klimato kaitos programą „Mažai taršių miesto autobusų keitimas, atnaujinant autobusų parko transporto priemones“. Iš viso devyniems šalies miestams paskirstyti 93 autobusai: 83 varomi suspaustomis gamtinėmis dujomis ir dešimt – hibridų. Jie keleivinio transporto parkams nekainavo nė lito.

Planuojama, jog į miesto gatves bei priemiesčio kelius naujieji „Elektrėnų komunalinio ūkio“ autobusai išvažiuos dar iki Kalėdų.